O nás

Náš tým se zabývá poskytováním komplexních služeb na míru klientům.

Jak to funguje

Mimo hlavní činnosti v oblasi financí a pojištění nabízíme i doplňkové služby, které s tím souvisí. Na jednotlivé odvětví máme licencované specialisty, kteří kvalifikovaně odvádějí svou práci, ve prospěch klienta.

Kvalita a rozsah poskytovaných služeb je založena na individuálních profesních schopnostech a zkušenostech jednotlivých členů týmu. To sebou přináší jisté výhody pro klienty:

N

Specializace

N

Pružnost v nabídce

N

Nejlepší možná péče

N

Široké portfolio

Fakta

Poskytujeme své služby pro fyzické osoby (stavební spoření, hypotéka, životní pojištění, majetkové pojištění, penzijní připojištění, podílové fondy), právnické osoby (zprostředkování úvěru, zaměstnanecké výhody, daňové úlevy, pojištění rizik, tvorba rezerv), ale také v oblasti čerpání finančních prostředků ze strukturálních fondů EU. Zaměřujeme se na koncepční řešení jednotlivých portfolií, s klienty jsme stále a dlouhodobě v kontaktu. Pravidelně sledujeme všechny novinky a změny českého finančního trhu a klienty o nich pravidelně informujeme.
Připravíme vám váš osobní finanční plán včetně posouzení kvality dosavadních investic. Pořídíme s vámi vaše bydlení a připravíme plán vašich splátek tak, aby byl efektivní. Budeme s vámi myslet na vaše úspory i na finanční pohodu pro váš penzijní věk.
S naší společností budete dlouhodobě a pravidelně řešit vaše finanční záležitosti tak, aby vše směřovalo k vaší finanční nezávislosti. Kvalita a rozsah poskytovaných služeb je založena na individuálních profesních schopnostech a zkušenostech jednotlivých členů týmu. Dbáme na to, aby byly co nejvyšší.
Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 67530087 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 67530087 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719

Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

Spolupracujeme s Broker Trust, a.s., Hanusova 1411/18, 140 00 Praha 4

Fakta o našem investování

Našim klientům poskytujeme osvědčené investiční nástroje podle aktuálních potřeb a požadavků s vyváženými výnosy. Proto se můžeme prezentovat svými dobrými výsledky (od roku 2015).

OBJEM INVESTIC (mil. Kč)

POČET INVESTORŮ

PRŮMĚRNÝ VÝNOS (%p.a.)

POČET INSTRUMENTŮ

Největší investicí jediného klienta byla čáska 50.000.000,- CZK realizovaná prostřednictvím smlouvy a krytou směnkou. Ale investovat lze i méně, v rozličných instrumentech již od 500 CZK,- nebo jednorázově již od 30.000,- CZK

Objemy námi zprostřekovaných investic rok od roku stoupají, což považujeme za dobré hodnocení naší práce ze strany spokojených investorů.

Napište nám

Rádi Vás seznámíme s našimi finančními produkty. Máme také k dispozici bezpečné a výnosné instrumenty k investování. Nebo potřebujete hypotéku?